CNC frézky STYLE

  • All
  • Obráběcí centrum
  • CNC frézka
Přihlaste se k odběru našeho e-mailu s novinkami a nenechte si ujít nejnovější trendy vývoje a speciální nabídky

Práce s CNC frézkou od společnosti STYLE

Všechny frézky v sortimentu společnosti STYLE umožňují frézování vysokojakostní oceli, nerezové oceli a jiných, i barevných kovů. Díky jednoduchému ovládání STYLE Control a našemu ergonomickému designu je práce s našimi CNC frézkami příjemná a bezpečná.

Ovládání frézky pomocí našeho unikátního jednoduchého ovládání pro CNC zařízení
Naše CNC zařízení jsou vybavena naším unikátním ovládáním STYLE Control. Naše softwarové oddělení nepřetržitě v rámci vývoje, zkoušek a údržby pracuje na vylepšování softwaru. Naše ovládání tak splňuje veškeré standardy trhu a vždy drží krok s nejnovějšími technologiemi. Naše ovládání STYLE Control je plně intuitivní ovládání pro CNC zařízení, a i v případě, že nemáte hluboké znalosti G-kódu, můžete je používat. Použití je snadné pro zkušené obráběče i začínající operátory.

Spolehlivé frézky a obráběcí centra
V našem katalogu máme širokou škálu CNC frézek! Pokud si vyberete jednu z frézek, jako jsou STYLE BT 600, BT 1000, BT 1500 Economic, BT 1500, BT 2000 a BT 3000, vždy získáte zařízení, které se bude hodit do vašeho strojového parku. Rádi vám poskytneme poradenství na míru a během živé ukázky na jedné z našich CNC frézek se seznámíte s naším unikátním ovládáním STYLE CNC Control. Pro svoji firmu tak získáte jen to nejlepší. Díky našim obráběcím řešením vaše firma udrží krok s ostatními, a budete připraveni na budoucnost.

Servisní služby a podpora pro vaše CNC zařízení
Kromě našeho ředitelství v Bunschoten-Spakenburgu má společnost vlastní provozovny v Nizozemí, Belgii, České republice a Polsku. Máte se svým CNC zařízením nějaké potíže? Na naše servisní oddělení se můžete obrátit telefonicky na čísle +420 499 421 713 nebo e-mailem na adrese info@stylecncmachines.cz . Naše jedinečné servisní služby zaručují, že ve všech případech je k dispozici technik, který vaši CNC frézku nebo soustruh opraví, nebo zmodernizuje. Všichni naši servisní technici jsou také schopni zaškolit vaše zaměstnance a informovat je o nových funkcích, které šetří náklady i čas.