CNC soustruhy STYLE

  • All
  • CNC soustruh
  • Konvenční soustruh ZMM
  • Soustruh s šikmým ložem
Přihlaste se k odběru našeho e-mailu s novinkami a nenechte si ujít nejnovější trendy vývoje a speciální nabídky

Všechny soustruhy v sortimentu společnosti STYLE jsou vybaveny velmi stabilním litinovým rámem zaručujícím nejvyšší možnou kvalitu soustružených kovových a plastových výrobků. Každý soustruh je dodáván s naším jednoduchým a intuitivním ovládáním STYLE Control s ergonomickým a svou unikátností vynikajícím designem. Naše soustruhy jsou charakteristické svou rychlostí, flexibilitou a uživatelskou přívětivostí.

Flexibilita práce s našimi soustruhy
Všechny naše CNC soustruhy jsou vybaveny unikátním ovládáním STYLE Control. Díky široké škále CNC funkcí dostupných prostřednictvím 19palcové dotykové obrazovky se práci na soustruzích STYLE a jejich použití naučí i začínající operátor a pro ty více zkušené současně představuje skvělou výzvu.

Simulace vašich výrobků v 3D
Dříve než zahájíte vlastní výrobu svého produktu pomocí soustruhu STYLE, můžete si importováním souboru DxF ze svého CAD softwaru pomocí našeho 3D programu vytvořit jeho simulaci. Proces soustružení si tak můžete připravit a optimalizovat, čímž dosáhnete nejvyšší možné kvality výrobků. Pokud přesně víte, jak dlouho výrobní proces s použitím soustruhu trvá, můžete výrobu naplánovat tak, aby byla co možná nejefektivnější.

Kvalita a servisní služby jsou základem spolehlivého soustruhu
Široká škála našich CNC soustruhů, jako jsou STYLE 350, STYLE 510, STYLE 650, STYLE 750, STYLE 1000 a STYLE 1200, zaručuje, že vždy získáte zařízení, které se bude hodit do vašeho strojového parku. Každému zákazníkovi poskytneme poradenství na míru, takže si můžete být jisti, že naše zařízení jsou ta nejlepší pro kusovou a malosériovou výrobu. Máte-li jakékoliv dotazy týkající se našich CNC zařízení, neváhejte nás kontaktovat. Rádi bychom pro vás uspořádali specializovanou ukázku na jednom z našich CNC soustruhů, během níž přesně zjistíte, jak se s těmito zařízeními i naším unikátním ovládáním pracuje.