Banner factory

Náš příběh

Home – Náš příběh

STYLE CNC Machines – výrobce obráběcích strojů od roku 1991

Společnost STYLE CNC Machines BV je inovativní holandský výrobce řady soustruhů a frézek. Naši pracovníci disponují zkušenostmi z mnoha oborů a vývoj i výroba všech našich zařízení, včetně ovládacích systémů, probíhá interně. Našim zákazníkům jako výrobce dále nabízíme nepřetržité a spolehlivé servisní služby. Kombinace všech těchto aspektů nám umožňuje vyčnívat v postavení všestranného hráče v oblasti výroby obráběcích strojů. Společnost STYLE je vysoce dynamická organizace zaměřená na zákazníka.

Dostupné a inovativní
Společnost STYLE každý den zapojuje své zaměstnance i zákazníky do vývoje vyspělých a efektivních zařízení pro kusovou a malosériovou výrobu. Společnost STYLE dále klade velký důraz na design. Všechna naše zařízení jsou vybavena naším unikátním ovládacím systémem STYLE Control. Díky tomuto řídícímu systému jsou naše soustruhy a frézky dostupné i pro obráběče začátečníky, a mohou být doplněny o širokou škálu komplexních funkcí pro zkušené operátory CNC zařízení. Obráběcí stroje STYLE můžete začít používat po méně než jednodenním zaškolení.

Organizace a obchodní aktivity

Ředitelství společnosti STYLE sídlí v nizozemském Bunschoten-Spakenburgu, kde probíhá vývoj, výroba a plánování a je odtut poskytována podpora. Kromě ředitelství má společnost STYLE několik evropských provozoven a předváděcích prostorů, a to v Nizozemí, Belgii, České republice a Polsku. Téměř v každé evropské zemi dále existuje rozsáhlá síť prodejců, a tak možnost nákupu obráběcího stroje STYLE nikdy není daleko. Provozovny v Nizozemí, České republice a Polsku mají vlastní předváděcí prostory a servisní techniky, kteří každému zákazníkovi poskytují přímou podporu. Všichni naši prodejci podstoupili komplexní zaškolení a mají zkušenosti s obráběcími stroji STYLE a v případě požadavku ze strany prodejců, ředitelství společnosti vyšle z Bunschotenu servisní techniky mezinárodní.

Společnost STYLE a skupina Nivora Group

Skupina Nivora Group je holandská průmyslová společnost s jasným cílem, dlouhou historií a zvláštní vlastnickou strukturou.

Skupina sestává z pěti předních holandských značek kovoobráběcích strojů s bohatou historií: společnosti Darley (1934) a Safan (1960), které pod názvem SafanDarley spolupracují při výrobě inovativních zařízení pro obrábění plechů, společnost Bewo Cutting Systems (1935), která vyrábí průmyslové šicí stroje, společnost STYLE CNC Machines (1991) vyrábějící unikátní soustruhy a frézky a společnost DYNOBEND (1988), která do skupiny přibyla v nedávné době. Společně nabízejí řešení pro za studena tvarované trubky. Výrobní zařízení skupiny Nivora Group se nacházejí v Lochemu, Eijsdenu, Waalwijku, Bunschotenu a Haaksbergenu, tedy ve všech těchto případech v Nizozemí, ale také v Německu, Anglii, České republice, Polsku, na Tchaj-wanu a v USA.

Servisní služby společnost STYLE

Prostřednictvím našich spolehlivých servisních služeb jsme schopni zajistit kontinuitu našich obráběcích strojů. Od instalací na místě po expresní dodávky náhradních dílů – budete nadšeni jedinečnými a flexibilními službami společnosti STYLE. Společnost STYLE je správnou volbou, pokud jde o ukázky, školicí kurzy, údržbu, kontroly a projekty šité na míru zákazníkovi.

manufacturer service style
Přihlaste se k odběru našeho e-mailu s novinkami a nenechte si ujít nejnovější trendy vývoje a speciální nabídky

Zajímají vás naše předváděcí prostory a obráběcí stroje?

Můžete si naplánovat návštěvu, případně se na nás obraťte telefonicky na čísle +420 499 421 713 .