Turning icon control

Soustružení pomocí našeho ovládání

Milling icon control

Frézování pomocí našeho ovládání

icon demo

Vyzkoušejte si naše nové ovládání pro CNC zařízení

Ovládání STYLE CNC Control

Home > Ovládání STYLE CNC Control

STYLE 2016 Edition

Srdcem zařízení STYLE je jeho ovládání. Náš ovládací systém je dostupný jak pro obráběče začátečníka, tak ale i pro zkušeného operátora, kterému nabízí širokou škálu funkcí. CNC software byl navržen pro rychlé a snadné programování při výrobě jednotlivých kusů a malých sérií. Ovládací systém STYLE je vybaven jednoduchým 3D simulačním programem, který před zahájením výroby umožňuje provedení rozsáhlých zkoušek u každého zpracovávaného kusu, a zároveň automaticky spočítá váš výrobní čas.

Nejdůležitější vlastnosti

 • Široká škála CNC funkcí
 • 3D simulační program
 • Grafické rozhraní na 19palcové dotykové obrazovce
 • Import souborů DxF
 • Volné kreslení obrysů s minimem hodnot
 • Import, úprava a provádění ISO G-kódu
 • Snadné zaškolení a použití
 • Zkratky a klíčové kódy umožňující rychlejší práci
 • Provádění velkých programů v G-kódu
 • Programování složitého intuitivního ovládání bez znalosti G-kódu
 • Opravy závitů a zhotovování prototypů
 • Verze připravená pro pracovní desku

Soustružení pomocí našeho ovládání

milling_iconFrézování pomocí našeho ovládání

Zeptejte se

customer_support

Customer Support

+420 499 421 713
info@stylecncmachines.cz

Přihlaste se k odběru našeho e-mailu s novinkami a nenechte si ujít nejnovější trendy vývoje a speciální nabídky

Ovládání STYLE Control: je jednoduché, intuitivní a nabízí vedení s nápovědou.

Ať už jste začínající nebo zkušený operátor, náš software se snadno naučíte používat, aniž byste museli mít hluboké znalosti G-kódu. Naše ovládání STYLE Control je vybaveno 19palcovou dotykovou obrazovkou, která jednoduše ovládá váš CNC soustruh nebo frézku. Pokud si zakoupíte CNC zařízení, poskytneme Vám k ovládání STYLE Control i bezplatné zaškolení a příručku ve Vašem mateřském jazyce.

Inovativní ovládání pro CNC zařízení

Jedinečnost společnosti STYLE CNC Machines spočívá ve skutečnosti, že vyvíjíme svůj vlastní inovativní software pro CNC zařízení. Ovládání STYLE Control je vyvíjeno naším vlastním softwarovým oddělením, které každý den pracuje s nejnovějšími dostupnými technologiemi a nepřetržitě je optimalizuje. Po jednodenním zaškolení na vašem pracovišti nebo v našich předváděcích prostorech můžete vy nebo váš zaměstnanec ihned začít nové CNC zařízení používat. Díky své jednoduchosti je naše ovládání vhodné pro každého operátora bez ohledu na rozsah jeho zkušeností.

Práce s plně intuitivním ovládáním pro CNC zařízení bez znalosti G-kódu

Náš CNC software byl vyvinut pro rychlou a snadnou výrobu jednotlivých kusů a malých sérií. Naše ovládání zahrnuje širokou škálu CNC funkcí, které vám umožní provádění velkých programů v G-kódu bez hluboké znalosti G-kódu. I ty nejsložitější operace, jako je přesné frézování, práce s čtvrtou osou A a programování v G-kódu, jsou s naším ovládáním pro zařízení CNC snadné. Soubory DxF mohou být přímo importovány z CAD softwaru. Náš 3D simulační program vám dále umožní provést simulaci vašeho výrobku před zahájením vlastního výrobního procesu, a vy tak budete vždy vědět, jaký bude výsledek. Součástí této simulace je i výpočet času procesu obrábění.

Vyzkoušejte si naše nové ovládání pro CNC zařízení

Jsme přesvědčeni, že máme ten nejjednodušší a nejlepší CNC software a rádi bychom vám jej předvedli. Velmi rádi vás také přivítáme v našich předváděcích prostorech, kde si můžete náš software osobně vyzkoušet! Zaručujeme, že naše CNC zařízení a software posunou vaši společnost o stupeň výš.

Máte zájem o ukázku našeho unikátního ovládání STYLE CNC Control?

Můžete si naplánovat ukázku, případně se na nás obraťte telefonicky na čísle +420 499 421 713