Prohlášení o vyloučení odpovědnosti

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti pro stránku www.stylecncmachines.com

Všechny informace na této internetové stránce jsou zveřejňovány v dobré víře a pouze za účelem poskytování obecných informací. Stránka www.stylecncmachines.com žádným způsobem neručí za úplnost, věrohodnost ani přesnost těchto informací. Podniknete-li na základě informací, které naleznete na této internetové stránce (www.stylecncmachines.com), jakékoliv kroky, činíte tak zcela na své riziko. Stránka www.stylecncmachines.com nenese odpovědnost za jakoukoliv ztrátu a/nebo škodu v souvislosti s používáním naší internetové stránky.

Prostřednictvím hypertextových odkazů na naší internetové stránce můžete navštívit i jiné internetové stránky. Ačkoliv je naší snahou poskytovat pouze kvalitní odkazy na užitečné a etické internetové stránky, nad obsahem a povahou těchto stránek nemáme žádnou kontrolu. Tyto odkazy na jiné internetové stránky nepředstavují doporučení veškerého obsahu, kterých se na těchto stránkách nachází. Majitel a obsah internetové stránky se může bez upozornění změnit a k změně může dojít dříve, než se naskytne příležitost k odstranění odkazu, který se „pokazil.“

Dále prosím vezměte na vědomí, že po odchodu z naší internetové stránky mohou ostatní stránky uplatňovat odlišné zásady a podmínky ochrany osobních údajů, které jsou mimo naši kontrolu. Dříve než prostřednictvím těchto stránek přistoupíte k jakýmkoliv obchodním aktivitám nebo na nich nahrajete jakékoliv informace, ujistěte se prosím, že jste si přečetli jejich zásady ochrany osobních údajů stejně jako podmínky poskytování služeb.

Souhlas
Používáním naší internetové stránky vyjadřujete svůj souhlas s naším prohlášením o vyloučení odpovědnosti a jeho podmínkami.

Aktualizace
Datum poslední aktualizace prohlášení o vyloučení odpovědnosti uvedeného na této stránce: středa 16. listopadu 2016
V případě aktualizace, doplnění nebo jakékoliv změny v tomto dokumentu budou takové změny ve zvýrazněné podobě uvedeny zde.

Další informace

Potřebujete-li jakékoliv další informace k prohlášení o vyloučení odpovědnosti uvedeného na naší stránce nebo máte nějaké dotazy, které se ho týkají, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese info@stylecncmachines.com.

Všechna práva vyhrazena