Informace o společnosti

Společnost STYLE se od založení v roce 1991 zaměřuje na stroje pro jednoduchou kusovou a malosériovou výrobu. STYLE vyrábí soustruhy a frézky počínaje vývojem a konče finální výrobou. Od řízení až po servis poskytuje vše z vlastních zdrojů. Díky tomu je společnost STYLE respektovaným a spolehlivým dodavatelem pro strojírenské, modelářské a servisní podniky.

Historie společnosti STYLE

1991 – 2012; STYLE High Tech

Od jednoúčelových zařízení k univerzálním CNC strojům

Počátky společnosti STYLE se sídlem v Bunschotenu jsou spojené s tím, že bunschotenská firma Van Halteren Group koupila amsterdamskou firmu High Tech Nederland. Společnost STYLE High Tech byla tehdy prodejcem řídicích systémů na platformě Atari pro ruční vrtačky a soustruhy. Od systému pro počítač Atari 1040Ste přešla na systém pro Windows. To byl první krok k vývoji nejjednoduššího řídicího systému na světě. Cílem řídicího systému STYLE bylo programovat jak jednoduché, tak složité výrobky hlavně pro kusovou a malosériovou výrobu pomocí co nejjednodušší vizualizace. Vývojáři do softwaru každý rok doplňují nové funkce. Tento řídicí software se dodává s vlastními CNC soustruhy a frézkami STYLE.

Společnost Style High Tech (jako výrobce CNC soustruhů a frézek) vznikla v Bunschotenu v roce 1991 a časem začala vyrábět CNC a Teach-in soustruhy (od roku 1999) a frézky (od roku 2002). Unikátní řídicí systém STYLE byl představen v roce 1995. Už od začátku vynikal snadným ovládáním a jednoduchostí. V cílovém segmentu společnosti STYLE je určený hlavně pro firmy, které vyrábějí jednotlivé soustružené nebo frézované díly nebo malé série. Prosazují se díky flexibilitě a rychlým změnám výroby.

V roce 2012 začala společnost STYLE používat nový název – STYLE CNC Machines. Tehdy se také stala součástí koncernu Nivora Group (patří k němu také firmy SafanDarley, Bewo a Dynobend), který zajistil dlouhodobou stabilitu pro zákazníky i zaměstnance. STYLE je teď členem skupiny, která patří k nizozemské strojírenské špičce. Nivora Group zhodnocuje jedinečná technologická aktiva a podporuje osobní rozvoj zaměstnanců. Cílem je udržitelný rozvoj a udržení vrcholného odborného know-how a zaměstnanosti v Nizozemsku.

2012 – 2019; STYLE CNC machines

Nizozemský výrobce CNC strojů

Světový podnik s kořeny ve Spakenburgu

Společnost STYLE se stala podnikem s mezinárodní působností s mnoha pobočkami vyrábějícími vysoce kvalitní CNC stroje a vlastním výzkumným a vývojovým oddělením. Kromě centrály v Bunschotenu-Spakenburgu má prodejní pobočky v Belgii, Česku a od poloviny roku 2016 také v Polsku. Jen v zemích Beneluxu už je v provozu 1500 strojů STYLE. Stabilní prodejní síť pokrývající mimo jiné Dánsko, Francii, Německo a Itálii poskytuje zákazníkům jistotu a spolehlivost značky STYLE. Prodejní síť se postupně rozšiřovala, takže je možné koupit stroje STYLE také v Bosně, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku, Izraeli a Maďarsku.

Vývoj a zákazníci na prvním místě

Kvalitní inovace často vznikají na základě praxe a požadavků zákazníků. Na přání zákazníků jsme sortiment rozšířili o obráběcí centra, dvousloupové frézky a konvenční soustruhy. Díky našim bohatým zkušenostem jsme vyvinuli vysoce moderní řadu strojů, které vynikají spolehlivostí, cenou a snadným používáním.

Společnost STYLE stále spolupracuje se svými zákazníky a zaměstnanci a vytváří progresivní a jednoduché stroje. Soustruhy a frézky vybavené jedinečným řídicím systémem STYLE jsou vhodné pro začátečníky, nicméně mnoha pokročilými funkcemi uspokojí také zkušené uživatele CNC. Na strojích STYLE můžete začít obrábět už po jednodenním školení.

Kromě nizozemské centrály má firma STYLE pobočky také v Česku, Polsku a Belgii. Díky tomu mají evropské strojírenské firmy možnost přímo si vyzkoušet naše stroje a jednoduchou práci s naším unikátním CNC softwarem. Všechny stroje se vyrábějí v Nizozemsku a k zahraničním zákazníkům se exportují.

Kromě zahraničních poboček máme v několika evropských zemích předváděcí střediska STYLE. Ta poskytují prodejcům exkluzivitu v prodeji strojů STYLE. Prodejci jsou autorizovaní a mají přímou podporu z Nizozemska. Jejich pracovníci také absolvují speciální školení k práci se stroji STYLE. Naučí se nejen stroje předvádět, ale také uvádět do provozu a v případě potřeby opravit. Prodejci mají často k dispozici jeden nebo několik předváděcích strojů STYLE, které si zájemci o koupi mohou vyzkoušet bez dlouhého cestování.

2020 – současnost; Připraveni na budoucnost

Zkušební středisko s plochou 350 m2 a výrobní kapacita více než 350 strojů

V posledních letech se naše společnost stala velkým nizozemským výrobcem strojů. Také naše nová budova je na světové úrovni a můžeme si upevňovat a zlepšovat pozici na světovém trhu. Nová budova nám poskytne zázemí a prostor pro další rozvoj a zdravý růst. Plocha nové výrobní haly nám umožňuje vyrobit ročně přes 350 CNC strojů. Stavbě a vybavení budovy jsme věnovali hodně energie, aby se zde všichni cítili jako doma. Pro všechny má být zdrojem hrdosti a jistoty.

V zážitkovém centru si mohou tuzemští i zahraniční zájemci prohlédnout, otestovat a posoudit všechny CNC stroje a unikátní řídicí software STYLE. Nachází se uprostřed budovy a má velkou prosklenou stěnu.

Stálou provozuschopnost našich strojů zajišťujeme vynikajícím a spolehlivým servisem. STYLE vás flexibilitou servisu přesvědčí – od uvedení do provozu na vašem pracovišti až po rychlé dodávky dílů. STYLE je tím správným partnerem pro předvádění, školení, údržbu, kontroly a individuální zákaznické projekty.

Koncern Nivora Group

Safan Darley logo Nivora groep Bewo logo Nivora groep Dynobend logo Nivora groep STYLE logo Nivora groep

Koncern Nivora Group

Nemusíme vynikat velikostí, pokud jsme opravdu dobří.

Nivora Group je nizozemský průmyslový podnik se vyhraněným zaměřením, dlouhou tradicí a zvláštní vlastnickou strukturou.

Koncern zahrnuje pět nizozemských lídrů ve výrobě obráběcích strojů, kteří mají skvělou historii: společnosti Darley (založená v roce 1934) a Safan (založená v roce 1960), které konstruují inovativní stroje na zpracování plechů a fungují pod novou značkou SafanDarley, Bewo Cutting Systems (založená v roce 1935) vyrábějící průmyslové strojní pily, STYLE CNC Machines (založená v roce 1991) vyrábějící jedinečné soustruhy a frézky a DYNOBEND (1988), specializovaná na řešení pro tváření trubek za studena. Nivora Group má výrobní závody v Lochemu, Eijsdenu, Waalwijku, Bunschotenu a Haaksbergenu a pobočky v Německu, Anglii, Česku a na Tchaj-wanu.

Nivora vlastní také podíly v několika inovativních průmyslových firmách. Cílem je udržitelný rozvoj a udržení vrcholného odborného know-how a zaměstnanosti v Nizozemsku. Společnosti ve skupině Nivora mají zákazníky po celém světě, ale vývoj a výrobu koncentrují především do Nizozemska.

13

Landen

8

Dealers

4

Officiële vestigingen

Oficiální umístění STYLE

STYLE CNC MACHINES CZ S.R.O

Stanovice 37
544 01Dvůr Králové nad Labem, Tsjechië

 

T. +420 737 418 814
E. info@stylecncmachines.cz

STYLE CNC Machines Nizozemí

Het Steenland 15
3751 LA Bunschoten, Nederland

 

T. +31 (0)33 – 20 525 00
E. info@stylecncmachines.com

STYLE CNC Machines Polsko

Ul. Zuzany 34
41-219 Sosnowiec, Polen

 

T. +48 883 444 723
E. info@stylecncmachines.pl

STYLE CNC Machines Belgie

Twee-Bruggenstraat 64/201
B-8530 Harelbeke, Belgie

 

T. +31 49 732 21 09
E. info@stylecncmachines.com