Vyzkoušejte si, jak jednoduše se pracuje s řídicím systémem STYLE

Potřebujete zasvěcenou radu k unikátnímu řídicímu systému STYLE? Pracovníci STYLE CNC Machines vás velmi rádi s CNC řídicím systémem seznámí a předvedou vám, jak snadno se používá. Naší zásadou je „Přesvědčte se sami“, a proto nabízíme předvedení našeho řídicího systému, abyste mohli sami posoudit, jak dokáže urychlit výrobní procesy.

Systémy si můžete vyzkoušet v na naší pobočce ve Stanovicích. V předváděcích prostorách máme stále k dispozici soustruh nebo frézku, na kterých můžeme řízení jednoduše prezentovat. Nemáte tolik času? S řídicími systémy vás mohou naši softwaroví inženýři seznámit také při online rozhovoru.

Vyměňte svůj starý stroj a využijte naši akci na výměnu nového soustruhu STYLE 510

Váš nový soustruh je k okamžitému dodání
Máme pro vás skvělou zprávu! Naše zásoby různých modelů soustruhů STYLE 510 byly doplněny a jsou k dispozici k okamžitému dodání. Toto je ideální čas na upgrade vašeho současného stroje na zcela nový soustruh STYLE 510 a využití nejnovějších technologií a vylepšeného výkonu.

Věděli jste, že váš současný soustruh STYLE 510 má stále vysokou finanční hodnotu?
Požádejte o naši individuální nabídku, přijďte do STYLE CZ a vyberte si svůj nový soustruh STYLE 510 a zinkasujte vysokou protihodnotu vašeho stroje.

Nabízíme možnosti leasingu
Chápeme, že ne každý má možnost investovat do nového stroje najednou. Proto nabízíme i možnost leasing, rychle a levně díky našim finančním partnerům.

Již déle nečekejte a kontaktujte nás pro více informací nebo přijeďte přímo do STYLE CZ. Ideální čas k návštěvě bude 11.5.2023 při dni otevřených dveří, kdy Vám budou k dispozici naši technici, kteří Vám předvedou nové stroje a pomohou Vám vybrat ten správný stroj.

Zde můžete požádat o bezplatnou ukázku našeho unikátního řídicího systému

Vyplňte tento formulář nebo zavolejte přímo na naše prodejní oddělení na čísle +420 499 421 713.

Níže naleznete přímé kontaktní údaje na naše pobočky a zastoupení.

Martin Vondráček

severní a jižní Morava, Slovensko

Aleš Hrdina

severní a východní Čechy